2020. gada 22. februārisVārda diena: Rigonda, Adrians, Ārija Sportlat draugiem.lv lapaSportlat facebook lapaSportlat twitter.com lietotājsSportlat.lv RSS barotne
Reģistr. sportlat.lv lietotājiem
Valoda
Sacensību video
Šodienas jubilāri
Statistika
eXTReMe Tracker
Es piedalos!
Jēkabs Nākums

Jēkabs Nākums

SPORTLAT rīkotajos pasākumos piedalos trīs galveno iemeslu dēļ:
Pirmkārt - SPORTLAT BALVA ir uz cilvēku orientēts sporta pasākumu serviss. Esmu novērojis, ka SPORTLAT organizatori visu dara pēc principa - dari citiem tā, kā Tev gribētos, lai dara Tev.
Otrkārt - liela uzmanības daļa tiek veltīta tieši tautas sportam.
Treškārt - vienmēr ir padomāts par sporta aktivitātēm, kas paredzētas bērniem.

 
Anatolijs Ļevša

Anatolijs Ļevša

SPORTLAT BALVA piedāvā dažādus, vispusīgus, masveidīgus sporta veidus- slēpošanu, skriešanu, MTB, triatlonu un orientēšanos.
Pats aktīvi sportoju, piedalos triatlona sacensībās, treniņu nolūkā startēju arī slēpošanā, skriešanā un MTB. Ir interesanta un intriģējošā kopvērtējuma tabula. Sacensības ir organizētas profesionālā līmenī.

 
Mareks Birkentāls

Mareks Birkentāls

Piedalos SPORTLAT BALVA sporta sacensībās, jo tajā ir divi sporta veidi ar kuriem nodarbojos visaktīvāk - ziemā tā slēpošana un vasarā MTB. Iespēju robežās, piedalos arī citos seriāla sporta veidos. Intriga par kopvērtējumu joprojām vienmēr saglabājas!
Kopumā varu teikt, ka SPORTLAT BALVA ir labi organizētas sacensības! Augstu vērtēju, ka SPORTLAT organizatori daudzos jautājumos ņem vērā sportistu ieteikumus, kā šo seriālu padarīt vēl interesantāku un pievilcīgāku.

BIGBANK Skrien Latvija
BIGBANK
SKRIEN LATVIJA 2017

Federācijas

Sponsors

Atbalstītāji

Informatīvie atbalstītāji