Komandas

 

ABC Software

  1. Artūrs Millers
  2. Maksims Blokins
  3. Viktors Griņevičs
  4. Jevgenija Millere
  5. Līga Akmentiņa
  6. Juris Gekišs
 

Accenture Latvia 1

  1. Jānis Knets
  2. Panagiotis Dimas
  3. Raimonds Urtāns
  4. Jekabs Majors
  5. Ilze Ārniece

Moto: \"Be>Than You imagined\" (Esi vairāk nekā iedomājies)

 

Accenture Latvia 2

  1. Semen Dremin
  2. Dainis Anisimovs
  3. Dmitrijs Vladimirovs
  4. Natālija Fučadži
  5. Fjodors Pohodņevs

Moto: High Performance, Delivered

 

Accenture Latvia 3

  1. Germans Gruseckis
  2. Sintija Borskoviča
  3. Vita Grahovska
  4. Madara Veilande
  5. Agnese Skujina
 

Adidas

  1. Renārs Roze
  2. Ilona Marhele
  3. Mareks Šīrants
  4. Guna Ģērmane
  5. Kristaps Kaimiņš
  6. Agnese Pastare
  7. Anita Kažemāka
  8. Valērijs Žolnerovičs

Moto: Uzvarai nav nozīmes, visu izšķir Adidas

 

AIZKRAUKLE

  1. Aigars Rublis
  2. Mareks Zālītis
  3. Normunds Laucis
  4. Ainārs Kvedaravičs
  5. Sergejs Trokmanis
  6. Agita Šteinberga
  7. Ivita Šale
  8. Gunita Šale
 

BINITEX

  1. Vitālijs Žuselis
  2. Ruslans Mamedovs
  3. Sviatlana Siameshchanka
  4. Dmitrijs Kižla
  5. Maksims Tretjakovs

Moto: I want. I can. I will. Tomoroww

 

Jēkabpils Lūši

  1. Aija Rogāle
  2. Ruta Šķipare
  3. Juris Grodnis
  4. Guntars Siliņš
  5. Ivars Saldaks
  6. Pēteris Lazdiņš
  7. Samanta-Sonora Kalnina

Moto: Katram Savu Uzvaru!

 

Jelgavas Sporta servisa centrs

  1. Anastasija Geraseva
  2. Raitis Kraslovskis
  3. Oskars Blaus
  4. Ilze Sermolīte
  5. Salvis Brasavs
  6. Edgars Simanovičs
  7. Daiga Dābola
  8. Aļona Fomenko

Moto: Jelgava VAR!

 

Lī Sporta klubs

  1. Vita Zeltzaķe
  2. Gatis Pūcītis
  3. Kaspars Sausais
  4. Alīna Sadovska
  5. Mārtiņš Liberts
  6. Gunārs Ķeģis
  7. Arta Silauniece
  8. Artis Luguzis
 

Līvānu VK

  1. Roberts Mālnieks
  2. Jānis Važņevičs
  3. Jeļena Mironova
  4. Mārīte Vilcāne
  5. Jekaterina Sokunova
  6. Pēteris Trubačs
  7. Arvils Bušmanis
  8. Valērijs Gasperovičs
 

Līvānu VK/ ASiCS

  1. Kitija Valtere
  2. Valērijs Šakelis
  3. Dmitrijs Serjogins
  4. Daniels Buko
  5. Ginta Valtere
  6. Solveiga Ozola-Ozoliņa
  7. Rainers Trubačs
  8. Andrejs Bondarevs
 

LUDZA

  1. Andris Kozačkovs
  2. Nikolajs Petrovs
  3. Maruta Guitāne
  4. Imants Kozačkovs
  5. Ruslans Kļaviņš
  6. Vadims Puzāns
  7. Dana Žirnova
  8. Jeļizaveta Puzāne

Moto: LUDZA, SOLI PRIEKŠĀ CITIEM.

 

Maratona klubs/Balta

  1. Edgars Rūtiņš
  2. Guntars Straume
  3. Uģis Lagzdiņš
  4. Ilgonis Apfelbaums
  5. Artūrs Jansons
  6. Ieva Šteinberga
  7. Madara Alecka
  8. Santa Zemture
 

Maratona klubs/Dionsportlab

  1. Guntis Grīnvalds
  2. Andis Dēze
  3. Laura Čakle
  4. Iveta Pūpola
  5. Artūrs-Niklāvs Medveds
  6. Gatis Štulbergs
 

Maratona klubs/Dobeles dzirnavnieks

  1. Ilgvars Āboltiņš
  2. Maija Pūpola
  3. Andris Lubejs
  4. Aino Gošs
  5. Toms Kaufmanis
  6. Ruslans Šuļga
  7. Ginta Krūzēna
  8. Andris Jonelis
 

Matisons Runner's Club

  1. Aigars Matisons
  2. Dana Mačtama
  3. Jānis Belorags
  4. Ludmila Joce
  5. Uģis Kronbergs
  6. Ginta Rassa
  7. Gunta Holštroma
  8. Ināra Lūse

Moto: I RUN CLEAN

 

OGRE

  1. Iveta Caune
  2. Sandra Gaile
  3. Roberts Ivzāns
  4. Normunds Bremze
 

PaBaso.lv

  1. Edgars Rencis
  2. Alīna Rence
  3. Jānis Ābols
  4. Ainārs Kumpiņš
  5. Vitālijs Muzika

Moto: Skrien pa baso! Staigā pa baso! Dzīvo pa baso!

 

Pļaviņām-90

  1. Ineta Jerofejeva
  2. Kaspars Kravalis
  3. Elvis Rubīns
  4. Jānis Jerofejevs

Moto: Svētkus svinam skrienot!

 

Run, Forest, Run.

  1. Kristīna Novikova
  2. Ģirts Vaitužis
  3. Santa Šakarne
  4. Zane Karpenko
  5. Jānis Saukums
  6. Jānis Brokāns
 

SK "Metroons"/ Nike-1

  1. Jānis Girgensons
  2. Valdas Dopolskas
  3. Kaspars Briška
  4. Māris Pakārklis
  5. Edgars Lankups
  6. Līga Jansone
  7. Līga Girgensone
  8. Jevgeņijs Bogdanovs
 

SK "Metroons"/ Nike-2

  1. Hermanis Valtass
  2. Jēkabs Krastiņš
  3. Valdis Ķerubiņš
  4. Rolands Liepiņš
  5. Diāna Jakubjaņeca
  6. Sabīne Valtasa
  7. Iveta Liepiņa
  8. Sandra Hāna-Valtasa
 

SK KATRĪNA

  1. Arvīds Šefanovskis
  2. Nauris Šīmans
  3. Āris Brantevics
  4. Māris Dadzis
 

SK Ozolnieki 60+

  1. Juris Bērziņš
  2. Ervīns Kaļass
  3. Arvīds Tareila
  4. Aleksandrs Daukste
  5. Romualds Minickis
 

SK Ozolnieki A

  1. Jānis Marčinkus
  2. Valdis Ņilovs
  3. Dace Kovaļevska
  4. Juris Jevsins
  5. Anastasija Vidončikova
  6. Roms Novicks
 

SK Ozolnieki B

  1. Erita Kalniņa
  2. Daiga Greiškāne
  3. Ilze Pelēce
  4. Dainis Upenieks
  5. Andis Pāže
  6. Arnis Vērmels
  7. Guna Grosa
 

SK Tērauds

  1. Normunds Upenieks
  2. Kristiāns Upenieks
  3. Aldis Bušs
  4. Gundega Vancāne
  5. Laura Vancāne
  6. Santa Suta-Zute
  7. Sanita Laicāne
  8. Arvis Grencbergs
 

SK Tērauds/ Nike/ Sportland

  1. Valdis Aņikejevs
  2. Vieda Lūsa
  3. Jevgēnijs Turkins
  4. Oskars Stāmers
  5. Anatolijs Macuks
  6. Daiga Grickus
  7. Dainis Stepe
  8. Elēna Miezava
 

SPORTLAND-1

  1. Mārtiņš Behmanis
  2. Kārlis Vikmanis
  3. Kristaps Pugačs
  4. Māris Bērziņš
  5. Diāna Kaziņa
  6. Denijs Brūveris
  7. Roberts Bērziņš

Moto: ESI PIRMAIS!

 

SPORTLAND-2

  1. Līga Seiga
  2. Beāte Laizāne
  3. Eva Kalnroze
  4. Dagnija Zaļlapa
  5. Oskars Puļla
  6. Aleksis Borozdins

Moto: ESI PIRMAIS!

 

SPORTLAND-3

  1. Santa Reine
  2. Elīna Zālīte
  3. Justīne Nikolaisone
  4. Viola Raudziņa
  5. Genādijs Beļajevs
  6. Māris Arājs

Moto: ESI PIRMAIS!

 

SPORTLAND-4

  1. Marta Heringa
  2. Dace Kļava
  3. Anita Galašina
  4. Jānis Sondors
  5. Monta Putniņa

Moto: ESI PIRMAIS!

 

SPORTLAND-5

  1. Helmuts Rasa
  2. Imants Baumanis
  3. Artūrs Jurkevičs
  4. Jānis Šteinbergs
  5. Inguna Ūbele
  6. Zane Turčina
  7. Aiga Turčina
  8. Inga Babris
 

SPORTLAND-6

  1. Irbe Tene
  2. Māris Šteinbergs
  3. Sanita-Ieva Sparāne
  4. Viviana Kirilova
  5. Sandris Ozoliņš
  6. Zigmārs Kašs

Moto: ESI PIRMAIS!

 

SPORTLAND-7

  1. Elīna Goldmane
  2. Krista Jirgensone
  3. Elīna Lase
  4. Katrīna Ķikure
  5. Jānis Riters
  6. Kristaps Heinsbergs
  7. Aiga Šterna

Moto: ESI PIRMAIS!

 

SPORTLAND-8

  1. Elīna Krama
  2. Līga Vilks
  3. Līga Alksne
  4. Jānis Kauškals
  5. Lauris Madžuls
  6. Edgars Miezītis
  7. Aivars Mežvēvers
  8. Sandijs Pinkulis

Moto: ESI PIRMAIS!

 

SPORTLAND/ NIKE

  1. Jānis Višķers
  2. Kristaps Bērziņš
  3. Kristaps Vējš-Aboliņš
  4. Reinis Hartmanis
  5. Karīna Helmane-Soročenkova
  6. Jānis Razgalis
  7. Arnis Ozoliņš
 

SPORTLAT - 1

  1. Jānis Šņoriņš
 

SPORTLAT - 2

  1. Vilnis Priedītis
  2. Gundars Upenieks
 

VEIKALS MARATONS & Asics

  1. Jānis Gailis
  2. Gundega Heidingere
  3. Andris Jubelis
  4. Armands Tālums
  5. Zanda Ulanova
 

VSK Noskrien Liepāja

  1. Ainars Zēbergs
  2. Dženifera Zēberga
  3. Guntis Strautiņš
  4. Igors Seņko

Moto: Liepāja, noskrien!

 

Zīļuki